Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Program „B&N” czyli „B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony”

 

Szanowni Państwo!
W roku szkolnym 2015/2016 w szkołach podstawowych i gimnazjalnych województwa mazowieckiego realizowany będzie program „B&N” czyli „B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony”. Głównym organizatorem  jest Komenda Wojewódzka Policji  z siedzibą w Radomiu.                  
Partnerzy strategiczni to: Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, Mazowiecki Kurator Oświaty i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Celem programu jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników  ruchu drogowego czyli pieszych i rowerzystów na obszarze Mazowieckiego Garnizonu Policji. Program zawiera zbiór przedsięwzięć zmierzających do aktywizacji  społeczności szkolnych i lokalnych, realizowanych poprzez działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego w obszarach edukacji i promocji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.


Szczegóły na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji:


www.kwp.radom.pl


Dnia  23 września 2015 r. o godz. 10.00 w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu odbędzie się konferencja nt. „Profilaktyka Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w ramach programu B&N czyli B jak  Bezpieczny i N jak Niechroniony uczestnik ruchu drogowego”. Zapraszamy dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz przedstawicieli  JST.
Zapisy tylko drogą elektroniczną: www.radom.mscdn.pl/katalog-szkolen


Natomiast szkolenia nauczycieli – szkolnych koordynatorów, którzy będą realizować z uczniami zadania przewidziane w projekcie odbędą się w październiku 2015 r.
Kontakt:
Maria Krzak – nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Radomiu
Tel. 48 36 215 79;
e-mali:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szanowni Państwo!

Trwają 6 godzinne szkolenia szkolnych koordynatorów programu profilaktycznego B&N, czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony uczestnik ruchu drogowego.

Terminy szkoleń:

I grupa – 27.10.2015 r. – nabór zamknięty

II grupa  - 05.11.2015 r. – nabór zamknięty

III grupa - 26.11.2015 r. - nabór zamknięty

IV grupa -  20.01.2016 - nabór zamknięty

W miarę potrzeb będą uruchamiane kolejne edycje.

Zapisy tylko poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy

www.radom.mscdn.pl/katalog-szkolen . Obszar: Wychowanie, opieka, profilaktyka.