Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Konkurs międzypowiatowy: "Gminne talenty plastyczne"

gtp banner 

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych    

     Stowarzyszenie „Dziedzictwo Jagiellońskie” w Radomiu we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Wydział  w Radomiu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie  międzypowiatowym „Gminne Talenty Plastyczne”.

Ideą konkursu jest odkrywanie i promowanie talentów w dziedzinie sztuk plastycznych z uwzględnieniem szczególnej wrażliwości twórców na problemy ochrony środowiska, ekologii, a także dorobek kulturowy regionu  radomskiego. Nagrodą główną w konkursie jest dla 10 laureatów dwutygodniowy wyjazd plenerowy mający na celu doskonalenie sztuki plastycznej. Organizatorzy dla szczególnie uzdolnionych plastycznie uczniów zapewniają także promocję do Zespołu Szkół Plastycznych
w Radomiu.

Wierzymy, iż uczestnicy konkursu będą mieli możliwość zaprezentowania swojego talentu, jak również wrażliwości na środowisko i jego ochronę. Ukażą oni w swoich pracach miejsca istotne dla młodego człowieka związane z kulturą ziemi radomskiej. Jednocześnie działania te przyczynią się do rozwoju szacunku oraz właściwych postaw wśród młodego pokolenia wobec Dziedzictwa Kulturowego.
Konkurs przebiega w trzech etapach. Jest on skierowany do uczniów szkół: podstawowych obecnych klas IV – VI oraz obecnych klas I i II gimnazjum. Informacje szczegółowe związane z konkursem znajdują się                            w załączonym regulaminie.

Z poważaniem                                             Z poważaniem
Kierownik  MSCDN w Radomiu                       Prezes Stowarzyszenia
Bogusław Tundzios                                       „Dziedzictwo Jagiellońskie”         
                                                                  Zbigniew Sandomierski   

 

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia do konkursu

 Informacja o konkursie na stronie "Echa Dnia"

Informacja o konkursie na stronie "Radia Plus"

Informacja o konkursie na stronie "Zebrra TV"