MSCDN Wydział w Radomiu - 25 maja 2018r., godz. 13.00 - Zapraszamy na spotkanie informacyjno – promocyjne poświęcone nowemu projektowi „Mazowiecka Akademia Rozwoju Kompetencji Pracowników Instytucji Wspomagania”.
Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

25 maja 2018r., godz. 13.00 - Zapraszamy na spotkanie informacyjno – promocyjne poświęcone nowemu projektowi „Mazowiecka Akademia Rozwoju Kompetencji Pracowników Instytucji Wspomagania”.

 

loga MARKPiW

MAZOWIECKA AKADEMIA ROZWOJU KOMPETECNJI

PRACOWNIKÓW INSTYTUCJI WSPOMAGANIA

RUSZA NOWY PROJEKT MSCDN!

Szanowni Państwo,

W imieniu Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszamy na spotkanie informacyjno – promocyjne poświęcone nowemu projektowi „Mazowiecka Akademia Rozwoju Kompetencji Pracowników Instytucji Wspomagania”.

Projekt ma na celu poprawę funkcjonowania systemu wspomagania na terenie województwa mazowieckiego w obszarach decydujących o przygotowaniu uczniów do funkcjonowania w życiu zawodowym i społecznym poprzez objęcie kompleksowym i wysokiej jakości wsparciem szkoleniowo-doradczym 200 pracowników instytucji systemu wspomagania.

Czas realizacji projektu to 2 lata, od 1 lipca 2018 r do 30 czerwca 2020, działania w nim podejmowane są współfinasowane przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Podczas spotkania informacyjno-promocyjnego:

  • Zaprezentujemy założenia projektu.
  • Omówimy szczegółowo zasady i kolejne kroki w rekrutacji w projekcie.
  • Zaproponujemy udział w krótkim warsztacie „Wokół idei wspomagania”, który pozwoli na poznanie koncepcji wspomagania promowanej przez MSCDN.
  • Udostępnimy pakiet materiałów rekrutacyjnych.

Na spotkanie zapraszamy pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych (również niepublicznych), doradców metodycznych, osoby prowadzące szkolenia dla nauczycieli i współpracujące z instytucjami wspomagania oraz nauczycieli, specjalistów, którzy chcieliby podjąć taką współpracę.

Więcej informacji o projekcie na stronie http://www.radom.mscdn.pl/

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 maja 2018 r. w siedzibie MSCDN Wydział w Radomiu ul. Kościuszki 5a, godz. 13.00.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 21 maja 2018 r. , mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W treści maila należy napisać imię, nazwisko i miejsce zatrudnienia.

Program spotkania do pobrania tutaj.

Kierownik Wydziału

MSCDN w Radomiu